OBAVIJEST O NASTAVKU JAVNOG OTVARANJA PONUDA – pristiglih na Javni natječaj za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Čađavica – POVRAT

Obavještavamo sve zainteresirane ponuditelje da će se NASTAVAK javnog otvaranje ponuda pristiglih na Javni natječaj za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Čađavica – POVRAT, objavljenog na oglasnoj ploči Općine Čađavica i na web stranici Općine Čađavica www.opcina-cadjavica.hr  dana 07. siječnja 2021. godine (zakup na 5 godina)

održati u PETAK, 12. ožujka 2021. godine s početkom u 08,00 sati u Mjesnom domu Čađavica, Kolodvorska 2, Čađavica.

Ponude će se otvarati redoslijedom zaprimanja ponuda.

Sukladno uputi Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske koja se odnosi na sprječavanje prijenosa bolesti COVID-19 te koja ograničava broj nazočnih na javnim okupljanjima, na navedenom otvaranju ponuda s početkom u 08,00 sati mogu nazočiti ponuditelji prema popisu iz priloga ( od 35-70).

Skip to content