Izbori za članove vijeća i predstavnike nacionalnih manjina u jedinicama lokalne i područne (regionalne) samouprave za 7. svibnja 2023. godine

Odlukama Vlade Republike Hrvatske (“Narodne novine” broj 37/23.) raspisani su izbori za članove vijeća i predstavnike nacionalnih manjina u jedinicama lokalne i područne (regionalne) samouprave za 7. svibnja 2023. godine.

Informacije vezane za izbore za članove vijeća i predstavnike nacionalnih manjina nalaze se i na internetskim stranicama Državnog izbornog povjerenstva (www.izbori.hr).

Sjedište: Čađavica, Kolodvorska 2
tel: 033/544-254

mob: 099-350-1310

email: oip.cadjavica@izbori.hr 

https://www.izbori.hr/site/

 

NAPOMENA: Za ovjeru očitovanja kao i predaju liste kandidata za izbor članova vijeća, odnosno kandidature za izbor predstavnika nacionalne manjine moguće je dogovoriti termin putem e-maila ili telefona.

Odluka_o_raspisivanju_izbora_za_predstavnike_nacionalnih_manjina_u_jedinicama_lokalne_i_područne_regionalne_samouprave Odluka_o_raspisivanju_izbora_za_članove_vijeća_nacionalnih_manjina_u_jedinicama_lokalne_i_područne_regionalne_samouprave

Obavijest biračima

OBJAVA BIRAČIMA

Skip to content