JAVNI POZIV ZA PRIKUPLJANJE INICIJATIVA/ISKAZ INTERESA ZA IZMJENU I DOPUNU ILI IZRADU NOVE PROSTORNO PLANSKE DOKUMENTACIJE NA PODRUČJU OPĆINE ČAĐAVICA

Sukladno odredbama članka 85. st.2 Zakona o prostornom uređenju, Općina Čađavica objavljuje Javni poziv za prikupljanje inicijativa/iskaz interesa za izmjenu i dopunu ili izradu nove prostorno planske dokumentacije na području Općine Čađavica.

Rok za dostavu obrasca i popratne dokumentacije je kolovoza 2023., e-mail adresa za dostavu obrasca i popratne dokumentacije: opcina@opcina-cadjavica.hr

Do isteka roka za dostavu dodatna pojašnjenja možete dobiti putem e-mail adrese: opcina@opcina-cadjavica.hr

Predajom ispunjenog prijavnog obrasca podnositelji/ica zahtjeva pristaje na javno objavljivanje sadržaja prijave.

 

Ukoliko podnositelj/ica zahtjeva nije u mogućnosti elektronski dostaviti traženu dokumentaciju, isto može učiniti poštom ili osobno putem pisarnice na adresi: Općina Čađavica, Kolodvorska 2, 33523 Čađavica  s naslovom: „Javni poziv za prijavu inicijativa za izmjenu i dopunu planske dokumentacije na području Općine Čađavica“

 

U nastavku tekst poziva:

JAVNI POZIV ZA PRIKUPLJANJE INICIJATIVA-ISKAZ INTERESA – izmjena PPU Općine Čađavica

Skip to content