10647145_772459186149665_484013425381615114_n

POSAVINO, GDJE SU TI STARINE!

U sklopu kulturno-etnološko-gastronomske manifestacije Ribarsko lađarske večeri koju je organizirala Udruga Savskih lađara 13. rujna  2014. u Rugvici održana je VII. smotra folklora pod nazivom „Posavino, gdje su ti starine „

Domaćin manifestacije je bio KUD-a „Tančec“ iz Jalševca Nartskog. Tijekom dana održavala se bogata gastronomska ponuda, mogućnost vožnje kočijama, savskim čamcima i izložba starina.

 

U sklopu kulturno-etnološko-gastronomske manifestacije Ribarsko lađarske večeri koju je organizirala Udruga Savskih lađara 13. rujna  2014. u Rugvici održana je VII. smotra folklora pod nazivom „Posavino, gdje su ti starine „

Domaćin manifestacije je bio KUD-a „Tančec“ iz Jalševca Nartskog. Tijekom dana održavala se bogata gastronomska ponuda, mogućnost vožnje kočijama, savskim čamcima i izložba starina.

Ove godine bogatom kulturno umjetničkom programu, koji je predvodio poznati voditelj Davor Dretar Drele, pridonijeli su i članovi KUD-a „Podravina“ iz Čađavice. Između 7 društava koji su došli iz svih krajeva Hrvatske, Čađavčani su pokazali svoje pjesme i plesove i oduševili posjetitelje manifestacije.

Nakon nastupa, domaćini su priredili izvrsnu večeru uz odlično domaće vino.

Na kraju je slijedila zabava i druženje svih KUD-ova, ali i ostalih gostiju uz tamburaški sastav Barabe.

 

Skip to content