vodovod ilmin dvor 01

Izgradnja vodovoda u Čađavačkom Lugu i Ilmin Dvoru

Po provedenom postupku javne nabave koji je provela tvrtka Komrad d.o.o. Slatina, a u svezi  izgradnje spojnog opskrbnog cjevovoda naselja Ilmin Dvor kao i razdjelne vodovodne mreže ulice Kralja Petra Svačića u Čađavačkom Lugu, danas je u posao uvedena tvrtka SLATINA KOM d.o.o. …

Po provedenom postupku javne nabave koji je provela tvrtka Komrad d.o.o. Slatina, a u svezi  izgradnje spojnog opskrbnog cjevovoda naselja Ilmin Dvor kao i razdjelne vodovodne mreže ulice Kralja Petra Svačića u Čađavačkom Lugu, danas je u posao uvedena tvrtka SLATINA KOM d.o.o. Dužina vodovodne mreže koja se planira ovim zahvatom iznosi 3.500 m od čega se 1.800 m odnosni na ulicu K.P.Svačića u Čađavačkom Lugu, a 2.000 m na naselje Ilmin Dvor. Ukupna vrijednost projekta iznosi 940.000,00 kn bez PDV-a, a sufinancirati će se sredstvima Hrvatskih voda i tvrtke Komrad d.o.o. Nadzor nad radovima izvršiti će tvrtka H-ING d.o.o. iz Slatine. Izgradnjom ove vodovodne mreže, Općina Čađavica u cijelosti će biti pokrivena zdravom pitkom vodom na čijem trudu, razumijevanju i uloženim sredstvima se nazočnima iskreno zahvalio načelnik Općine Čađavica Mirko Rončević.

Skip to content