cadjavica-Oraci-6

Općina Čađavica – domaćin Prvenstva Virovitičko-podravske županije u oranju 2016.

U ponedjeljak, 21. rujna, u prostorijama Općine Čađavica, održan je sastanak na kojem su sudjelovali predstavnici Općine na čelu sa načelnikom Mirkom Rončevićem, predstavnici Udruge orača Virovitičko-podravske županije na čelu sa potpredsjednikom Sinišom Hrgovićem te Ivan Dugaja prvak Hrvatske u oranju konjima.

Tema sastanka je bila organizacija 12. natjecanja orača Virovitičko-podravske županije koje će se održati iduće, 2016. godine, a domaćinstvo je ponuđeno Općini Čađavica koja je isto i prihvatila.

Potpredsjednik Udruge orača VPŽ Siniša Hrgović tom je prilikom načelniku Rončeviću poklonio sponzorsku jaknu, dok su zajedno poklonili prigodnu sliku prvaku Hrvatske u oranju konjima Ivanu Dugaji.

Nakon sastanka okupljeni su otišli u obilazak parcele na kojoj bi se natjecanje trebalo održati. Radi se o parceli koja je u neposrednoj blizini piste te bi taj položaj uvelike olakšao organiziranje natjecanja. (www.icv.hr)

Skip to content